Svatební video pro inspiraci - Get Inspired

Sarah & Dawid

Kouzelné prostředí zámku Zbiroh má tu výhodu, že máte úplně vše po ruce. Od luxusního ubytování, magického zámeckého parku, open-air obřadu a několik možností pro svatební hostinu... Sarah a Dawid toho využili a rozhodli se pro klasický film Love Story, kde krátký Cinematic clip slouží jako ukázka.


Vendy & Jára

Jak se Vám líbí formát videa - trailer?
Může být dostupný dříve, než plná verze videa a vhodný tak pro snadné sdílení. Na Vendy
a Járu čeká ještě Highlight film Platinum, který je plný emocí a autentického zvuku :)


Petra & Kuba

Víte, kde stojí rodný dům J.G. Mendela? Petra s Kubou to moc dobře ví :) Do detailu propracovaná rustikální dekorace toto místo proměnila na úplně jiný level.
Celkovou atmosféru zachycuje Cinematic Clip.


Veronika & Honza

Upřímný proud emocí a dubnové počasí, které se nezapřelo :) Homolkovi se nenechali zastrašit ani malou přívalovou přeháňkou - o to byl větší prožitek. Trailer k velkému Highlight filmu v příjemném prostředí Vinice Hnanice.


Žaneta & Chris

Když mi tehdy na vánoce volal Tomáš Javůrek, jestli bych se nechtěl zastavit 1.1.2016 na schůzku do Šumperka, vůbec jsem netušil, do jakého dobrodružsví se řítíme 🙂 Z původní představy krátkého a jednoduchého videa vzniká z naší iniciativy nakonec složitější Highlight film. Byl naštěstí kladně přijat 🙂 Ryzí emoce, přátelská atmosféra a v neposlední řadě Škoda Felicia ročník 1960…


Šárka & Michal

Vřelé přijetí a přátelská atmosféra u Veselovských. Mimo novomanžele je v hlavní roli nestárnoucí Volha. Zvolen byl jednoduchý Cinematic clip. Zvuk do záznamu jde jen při „ano“ a tak bylo možné se naplno věnovat emotivnímu storytelling-u 🙂


Tereza & Vojta

Zahradní záležitost a rozkvetlé slunečnice. A hlavně nejlepší obřad roku 2016! Tereza s Vojtou zvolili Highlight film a tím i záznam autentického zvuku, což se rozhodně vyplatilo. Jen tak bylo možné docílit naprosté autentičnosti. Vysoká úroveň zábavy provázela tuto svatbu od začátku do konce i přes krátkou nepřízeň počasí!


Jana & Jan

Prostředí Dalešického pivovaru je filmem léta prověřeno. K tomu přidejte ideální letní den, vysoké stromy poskytující příjemný stín, zelené pole s magickou oblohou… a jste na svatbě Jany & Jana. Výhoda mít vše při jednom zajistila celodenní pohodu a uvolněnost hostů.
Výběr padl na Highlight Film s jedním hudebním podkladem.


Kristýna & Zdeněk

Už přípravy probíhaly v luxusních interiérech Parkhotelu Popovičky, ale ještě romantičtější byl svatební altánek v parku u potůčku. A k tomu jako překvapení vystoupila sama Monika Absolonová. Kristýna a Zdeněk zvolili krátký Highlight film, kde mluvené slovo vede.


Jana & Štěpán

Když se z kněze stane kamarád a umí na kytaru. A nechá Vás naplánovat si to po svém. Poetické prostředí zámecké kaple v Cholticích bylo podtrženo ryzím podzimem. Jana se Štěpánem zvolili jako videopozvánku Prewedding video a tím jsme získali záběry z předsvatebního natáčení a jako bonus rodinnou sešlost při pečení tradičních koláčků.Téměř neomezený proud proslovů, slibů a muziky vyustil v tento krátký Highlight Film.


D&M&K&M

Spáčilovi zdraví z Olomouce. Od svatebního videa už uplynulo několik let a nyní přijali nabídku stát se „pokusnými králíky“ pro natočení Family Portrétu. Mým záměrem bylo vytvořit formát pro rodiny s malými dětmi. Často se přece chodí za profesionálním fotografem. Kvalitní video z dětství má i dnes málokdo.


Lenka & Petr

Občas prší štěstí a tohle bude ten případ. Rozhodně to má pozitivní vliv na zábavu 🙂 Milá svatba, klasické tradice, v decentním prostředí Café Wiener Hause přímo na lázeňské kolonádě.
Emotivně laděný Highlight Film.


Aneta & Pavel

Opravdový kostel, poctivá mše a neskrývané emoce Vás provedou svatebním dnem Anetky a Pavla. Velmi emotivní příběh jsem se pokusil promítnout do Highlight filmu. Použita je decentní muzika a nemalou roli hraje také sound design.


Viera & Jakub

Green Valley je místo uprostřed lesů a polí. Pojme celou partu těchto skvělých hostů 🙂 Svatební zábava tu má opravdu úroveň a nikomu nevadí ani horší počasí. Do poslední chvíle nikdo neví, jestli přestane pršet na open-air svatební obřad. Ale nevěsta Viera rozhodla, že to musí vyjít a jak řekla, tak se stalo. Během pár minut vychází slunce a už je vše podle plánu.
Rodinně laděný Highlight Film z celého svatebního dne.


Lucie & Rosťa

Garden party v plném proudu. Tak by se dal popsat krásně strávený den s Lucií a Rosťou. Dřevěnný srub a kousek zahrady s kouzelným brouzdalištěm by k natáčení stačil i sám o sobě, ale v kombinaci s kreativitou hostů se dostáváme úplně na jiný level 🙂 Highlight Film basic řekne vše za Vás.


Yvona & Chris

Ojedinělé Love Story se Skotským spiritem v hlavní roli. Priessnitz a jeho lázně 🙂 Yvona a Chris zvolili dlouhý film Love Story v kombinaci s krátkým Cinematic Clipem. Tentokrát ale temperament natolik převážil, že Cinematic Clip je spíše rychlou záležitostí.
Úvodní foto: Tomáš Javůrek


Eva & Tomáš

Hotel Prachárna je na svatební natáčení jako dělaný. Tím spíš, pokud máte k dispozici herecky nadaný pár novomanželů 🙂 K tomu přidejte květoucí máky a krásný letní den.
Kombinace krátkého Cinematic Clipu a klasického dlouhého videa Love Story.


Tereza & Vojta

Prozradím Vám tajemství 😉 Takové mini svatební video dostane nyní už každý, pro koho natáčím Highlight Film. Říkám mu Trailer a dostupný je online již druhý den po svatbě pro snadné sdílení např. pro facebook, nebo e-mail.


Zuzana & Martin

Zuzana s Martinem zvolili nejoriginálnější styling roku. Fantasy v prostředí Vodní tvrze, tedy středověké pevnosti. Milí lidé a opravdu propracované doplňky do nejmenších detailů. Krátké svatební video v podobně Cinematic Clipu snad plně vystihuje atmosféru dne.


Bára & Igor

Tradiční Pravoslavný obřad v Šumperku a Trailer k delšímu Highlight Filmu Igora a Báry. Nečekaná svátost obřadního místa a celého obřadu se vším, co k tomu patří a … více až v Highlight Filmu 🙂


Lenka & Petr

Emotivní trailer, jako mini vzpomínka na svatební den. Úvodní video k „velkému“ Highlight Filmu Lenky a Petra.


Lucie & Rosťa

Lucie a Rosťa a jejich upoutávka ke svatebnímu videu – Trailer